Klinicky prokázaný účinek proti vypadávání vlasů

Nejčastější příčinou ztráty vlasů u mužů je androgenní alopecie neboli dědičné vypadávání vlasů. Nemoc ovlivňuje i mnoho žen, ale ne ve stejném rozsahu.
Provexin® A100HF je produkt, který má prokazatelné účinky na vypadávání vlasů. Výrobek je vyvinutý ve Švédsku a byl poprvé testován v Sahlgrenské fakultní nemocnici v Göteborgu, kde se testu zúčastnilo 20 mužů s androgenní alopecií.

Další testování účinnosti produktu proběhlo v německém nezávislém výzkumném ústavu v Berlíně. Cílem bylo zjistit, zda by léčba produktem Provexin® A100HF mohla během 26 týdnů zlepšit růst vlasů, ve srovnání s placebem. “Po čtyřech týdnech léčby bylo vidět statisticky významný nárůst počtu vlasů na vymezené oblasti pokožky hlavy,” říká profesor Jonas Müntzing.

Vyzkoušet Provexin® A100HF

Studie se zúčastnilo 110 mužů a žen, dobrovolníků s androgenní alopecií. Polovina z nich byla ošetřena produktem Provexin® A100HF, zatímco druhé polovině bylo podáváno placebo. Produkty nebylo možné rozlišit podle zápachu ani barvy. Výsledky studie byly velmi zajímavé.

Metoda, která se používá v několika studiích na Provexin® A100HF, je založena na definování oblasti hlavy, kde se počítá počet vlasů před a po ošetření. V Sahlgrenské fakultní nemocnici v Göteborgu si všimli, že přibližně třetina účastníků studie měla dvakrát více vlasů, přičemž asi polovina zaznamenala 50% nárůst vlasů. To znamená, že u více než 80% účastníků bylo vidět požadovaný účinek, a to již v průběhu studie. Navíc, mnoho z účastníků na sobě mohlo vidět změnu přímo. Studie ukazují, že přibližně 60% účastníků zaznamenalo, že má více vlasů.

Pokud začalo vypadávání vlasů před více než pěti lety, neukazuje poskytnutá péče žádný viditelný výsledek, a to ani v případě aplikace Provexinu ani placeba. “Bylo zřejmé, že čím déle vlasy vypadávaly, tím hůře se obnovoval jejich opětovný růst. Proto by se léčba produktem Provexin® A100HF měla zahájit ihned, jakmile zjistíte řídnutí či vypadávání vlasů,” říká Jonas Müntzing.

    Jak používat Provexin® A100HF

  1.  Naneste vrstvu gelu 2x denně na pokožku hlavy tam, kde vám vypadávají vlasy.
  2.  Jemně gel vetřete do pokožky.
  3.  Jakmile gel uschne, není ve vlasech nic vidět.
  4.  Účinky mohou být obvykle viditelné po několika měsících pravidelného používání.

 

Studie:
Faergemann, J. and HEDNA, T., The effect of A100 Gel, on Hair Growth, and Hair Quality: An explanatory study. Journal of Cosmetics, Dermatological Sciences and Applications in 2016: 6; 19-23.

Detaily o studii si přečtěte ZDE.

Jonas Müntzing, PhD, Assoc. Prof., Lerhamn Medical 2010: Double Blind, Randomised Clinical Study of the Efficacy and Safety of the Medical Device Recapeen on Hair Growth and Hair Quality in Volunteers with Reduced Scalp Hair Density (Study Report).

PROVEXIN® A100HF JE VAŠE ŠANCE NA NOVÉ VLASY!

Ve Skandinávii používají Provexin® A100HF  již desetitisíce spokojených zákazníků. Novinka na českém trhu!

PROVEXIN® A100HF

  • Proti dědičnému vypadávání vlasů
  • Usnadňuje opětovný růst vlasů*
  • Klinicky prokázaný účinek
  • Patentováno
  • Pro muže i ženy
* Provexin® A100HF  je vyvinut tak, aby zabránil vypadávání vlasů způsobené androgenní alopecií. Přípravek je v EU registrován jako zdravotnický prostředek třídy I.
fact box light

Prokazatelné účinky na dědičné vypadávání vlasů

Provexin® A100HF byl předmětem mnoha klinických studií. Jejich výsledky jasně potvrzují, účinky produktu.

Celý článek

Víme, jak zlepšit růst vlasů

Na vině jsou geny, ale lze s tím něco udělat. Studie ukázaly dobré výsledky.

Celý článek

OBJEDNAT PROVEXIN® A100HF

Sleva na první zásilku

598 Kč 419Kc

Nákupem přípravku se stanete členem programu pravidelných zásilek, který je flexibilní, avšak běží, dokud jej nezrušíte. Jedna zásilka Provexinu je určena na 1 měsíc používání, proto je program zasílání nastaven měsíčně. Program můžete upravit nebo zrušit na naší bezplatné lince, emailem nebo poštou. Poštovné pouze 29 Kč.
Cena dalších zásilek je 598 Kč.

Nordic Health je členem skupiny Sana Pharma, předního prodejce výživových doplňků ve Skandinávii. Pro více informací navštivte nordichealth.cz nebo nás kontaktujte na bezplatné lince 800 888 524 ve všední dny od 09:00 do 16:00 hodin nebo emailem na info@nhealth.cz.